جمله خودم را با یک مثال شروع می کنم اگر به این مقاله توجه کرده باشید متوجه می شوید که توضیحات من در هر قسمت نا تمام است و ادامه جمله بندی من بعد از سر تیترها شروع می شود، خب این یک نمونه مثال ساده است که با کمی دقت متوجه می شوید که من دارم روی یم موضوع تمرکز می کنم و آن موضوع کسب درآمد با مقاله نویسی می باشد. من دارم به شما میفهمانم که این محتوا راجع به درآمد زایی از طریق نوشتن مقاله می باشد و شما دقیقا این موضوع را درک کرده اید. حال اگر بخواهم در مورد درآمد روزانه مقاله نویسی با شما کمی صحبت کنم به این نتیجه می رسید که باید چاره ای بیندیشید و سبک زندگی خودتان را تغییر دهید و اگر لازم باشد باید تخصص خودتان را افزایش دهید.

کسب درآمد با مقاله نویسی

اگر بصورت کاملا آزاد و فریلنسری کار خودتان را آغاز کنید متوجه میشوید که شرکت های زیادی هستند که نیاز به یک نویسنده خبره دارند تا بتواند برای سایت آنها تولید محتوا کند. دقیقا نقش شما به عنوان نویسنده مقاله در سایت ها تولید محتوای دیجتال می باشد که اگر به علائم بالا که به آن اشاره کردم دقت کنید بدون شک متوجه می شوید که چطور باید برای هر موضوع محتوا تولید کنید. بطور متوسط اگر شما روزی ۱۰ مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای بنویسید می توانید آخر هر ماه به یک درآمد بسیار خوبی برسید. در حال حاظر نرخ نوشتن مقاله ۱۰۰۰ کلمه ما بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ تومان می باشد که بسته به موضوع آن متغییر می باشد، حال ما کمترین مبلغ را در نظر میگیریم اگر شما از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر مشغول نوشتن مقاله های ۱۰۰۰ کلمه ای باشد و این تعداد به ده عدد در روز برسد درآمد روزانه شما چیزی حدود ۱۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد که اگر مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ۳۰ کنید چیزی حدود ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می شود. آیا این مبلغ کمی است؟ شما بدون هیچ زحمتی در خانه میمانید و به درآمد ماهیانه ۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان میرسید.

برای اینکه بتوانید به عنوان فریلنسر فعالیت کنید کاسب باشی پیشنهاد می کند که با قوانین نگارشی مخصوص سایت آشنا شوید و سپس اقدام به نویسندگی در سایت کنید اگر در گوگل کلمه ldquo;سایت فریلنسرrdquo; را سرچ کنید شما با یک سری سایت مواجه می شوید که می توانید در آن عضو شوید و سفارش تولید محتوا و مقاله نویسی دریافت کنید. این سایت ها بصورت کارمند و کارفرما عمل می کنند و اکثر شرکت های کوچک و بزرگ هستند که با شما بصورت مستقیم کار می کنند.

منبع : کسب درآمد با مقاله نویسی

کسب درآمد با مقاله نویسی

مقاله ,درآمد ,سایت ,شوید ,موضوع ,نویسی ,می باشد ,مقاله نویسی ,می شوید ,شوید که ,کسب درآمد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کباب پزهای تابشی تفریحات سالم 2 هزاران مطلب پیرامون طب سنتی و مسایل مرتبط مطالب اینترنتی انجمن علمی انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران وبمستر حافظ راعی دانلود آهنگ جدید دانلود مداحی و نوحه جدید دهاتی مبل ترجمه تخصصی مقالات isi